This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Obecnie Online
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Reklama
Aktualności

Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew
/ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
1133381588 Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Radzymin powstał 18 sierpnia 2007 roku z inicjatywy wieloletniego krwiodawcy Krzysztofa Kamińskiego. Na pierwszym spotkaniu w sali konferencyjnej UMiG Radzymin, w której wzięło udział 10 osób, wyłoniono zarząd nowego klubu w składzie:
 • Prezes: Krzysztof Kamiński
 • V-ce prezes: Tomasz Libner
 • Sekretarz: Michał Matusiak.

W miesiąc po zawiązaniu nowym v-ce prezesem została p. Ewelina Witkowska. 14 października 2007 roku klub współorganizował zbiórkę krwi podczas której zebrano ponad 18 litrów krwi. Był to III dzień krwiodawcy zainicjowany w 2006 roku przez Krzysztofa Chacińskiego. Członkowie przeprowadzili kwestę pieniężną, a zebrane środki przeznaczyli na paczki żywnościowe dla dwóch ubogich rodzin z gminy Radzymin. W 2008 roku Klub HDK PCK Radzymin pozyskał dotację z Urzędu Miasta i Gminy Radzymin na akcje krwiodawstwa. Finałem było zorganizowanie pikniku rodzinnego PCK i spotkania opłatkowego klubu. Początek roku to trudny okres dla klubu. Zarząd w związku z bardzo małym zaangażowaniem klubowiczów wahał się nad zawieszeniem klubu. Nowych sił i samozaparcia w dalszą działalność klubu dała zarządowi kolejna dotacja na 2009 rok. Akcje krwiodawstwa pod hasłem „535 litrów krwi na 535-lecie Radzymina” udowodniły celowość tych działań. Klub pozyskał nowych krwiodawców, a 6 grudnia zorganizował Mikołajkowy piknik rodzinny.

 

Rok 2009 przyniósł także zmiany w zarządzie klubu. W maju dotychczasowy prezes został powołany do komisji rewizyjnej Zarządu Rejonowego PCK Warszawa Praga . Od tego czasu funkcje prezesa pełnił p. Adam Kamiński, a sekretarza p. Jan Dacka. W grudniu zmienia się także v-ce prezes. Pełniącym obowiązki zostaje p. Jerzy Szymankiewicz. 17 stycznia 2010 roku podczas zebrania Klubu HDK PCK Radzymin wybrano następujący skład zarządu:

 • Prezes: Adam Kamiński
 • V-ce Prezes: Jerzy Szymankiewicz
 • Sekretarz: funkcja zawieszona do czasu wyborów uzupełniających.
Od kwietnia 2010r dzięki staraniom byłego prezesa, Klub otrzymał tymczasową siedzibę. Dzięki życzliwości p.Zbigniewa Piotrowskiego, Burmistrza MiG Radzymin, członkowie klubu mogli spotykać się co sobota w godz. 15:00-18:00 przy ul. POW 8.
W dniu 17.04.2010 odbyło się kolejne Walne Zebranie Członków Klubu HDK PCK Radzymin. W wyborach uzupełniających sekretarzem została p. Małgorzata Rzemek.
Od czerwca 2011 tymczasowa siedziba Klubu mieści się przy Al. Jana Pawła II 20 w budynku ROKiS, I piętro. Spotkania w czwartki w godz. 09:00 - 12:00.
Rok 2012 to rok sprawozdawczo - wyborczy w PCK. W dniu 19 stycznia 2012r odbył się zjazd członków Klubu HDK PCK Radzymin na którym wybrano nowe władze klubu:
 • Prezes: Adam Kamiński
 • V-ce Prezes: Jerzy Szymankiewicz
 • Sekretarz: Andrzej Klimko.

W dniu 6 kwietnia 2012 w związku z rezygnacją dotychczasowego sekretarza zarząd podjął decyzję o dwuosobowym składzie zarządu.

Rok 2015 rozpoczął się od zmiany Prezesa Klubu HDK PCK Radzymin. Ze względu na chorobę dotychczasowy prezes złożył rezygnację. Na zebraniu 10 stycznia 2015 członkowie Klubu wybrali skład zarządu:

 • Prezes: Krzysztof Kamiński
 • V-ce Prezes: Jerzy Szymankiewicz
 • Sekretarz: Małgorzata Rzemek.

Rok 2016 jest rokiem sprawozdawczo - wyborczym w PCK. W dniu 24 stycznia 2016 odbył się zjazd klubu, który wyłonił nowy zarząd:

 • Prezes: Krzysztof Kamiński
 • Członek zarządu: Anna Ciborowska
 • Członek zarządu: Andrzej Modzelewski.

24 kwietnia 2016 walne zebranie członków klubu odwołało p. Annę Ciborowską z funkcji członka zarządu i powołała na jej miejsce p. Roberta Kościołowskiego. Skład zarządu:

 • Prezes: Krzysztof Kamiński
 • V-ce Prezes: Andrzej Modzelewski
 • Sekretarz/Skarbnik: Robert Kościołowski.
Opracował:
Krzysztof Kamiński
Klub HDK PCK Radzymin